Dom

Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

profil firmy
3nh, Tilo i Sine image są zastrzeżonymi markami firmy. Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. ( www.3nh.com ) jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech. Jest to duże przedsiębiorstwo zintegrowane ze znanymi znakami towarowymi „3nh” i „Tilo” w branży pomiaru kolorów pod względem właściwego czasu, właściwego miejsca i właściwych ludzi. Przedsiębiorstwo źródłowe firmy zostało założone w 1998 roku. Od dawna specjalizuje się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie w dziedzinie zarządzania kolorami.
3nh jest dużym producentem liczników różnicy kolorów w Chinach. Jego główne serie produktów to: spektrofotometr siatkowy z serii TS, spektrofotometr siatkowy z serii YS (przenośny / stacjonarny), ręczny spektrofotometr z serii NS, przenośny kolorymetr z serii NH, kolorymetr z serii NR; Lekkie szafki marki Tilo mają dużą bazę badawczo-rozwojową, bazę produkcyjną i sprzedażową, a ich produkcja i sprzedaż są zawsze liderem przez długi czas; Sine Image jest jedną marką firmy, która oferuje kartę testową obrazu, oprogramowanie testowe i rozwiązania, w tym niezależną kartę badań i rozwoju oraz produkcyjną kartę testową wysokiej rozdzielczości iso12233 oraz inne pełne serie kart testowych, standardowe źródła światła, oprogramowanie testowe i test rozwiązania itp. Sine Image posiada profesjonalne laboratorium do testowania obrazu. 3nh posiada również wiele krajowych innowacyjnych technologii pomiaru połysku, z funkcją automatycznego przełączania wysokiego, średniego i niskiego połysku. Obejmuje ekonomiczną serię dużych ekranów HG, duży ekran dotykowy serii NHG z funkcją kalibracji błyszczącej płytki, ekonomiczną cyfrową serię YG.
Firma jest także autoryzowanym przedstawicielem Philipsa i Sylvania. Wszystkie produkty są szeroko stosowane w elektronice z tworzyw sztucznych, farbie i tuszu, tekstyliach i farbach, drukarstwie, żywności, medycynie, kosmetykach, badaniach naukowych, szkołach, laboratoriach, optycznym testowaniu obrazu i innych dziedzinach. Firma zgromadziła wielu utalentowanych specjalistów w branży, złożyła wnioski o wiele innowacyjnych patentów i ma podstawową technologię i prawa własności intelektualnej produktów wizerunkowych 3nh, Tilo i Sine.

ThreeNH to grupa obejmująca cztery następujące spółki:

Shenzhen 3nh Technology Co., Ltd

Shenzhen Sine Image Technology Co., Ltd

Shenzhen Tilo Technology Co., Ltd
COLORCONTROLLER HK LIMITED


3nh (ThreeNH) i TILO mają 8 linii produktów do produkcji różnego rodzaju modeli Spektrofotometr, kolorymetr, miernik połysku, kolorowe pole świetlne, karta testowa rozdzielczości o wysokiej jakości i wysokiej dokładności.

Innowacje technologiczne są źródłem rozwoju 3nh (ThreeNH) i TILO. 3nh (ThreeNH) i TILO mają wysoko wykształcony zespół badawczo-rozwojowy, który dąży do perfekcji, zaawansowanej technologii i pracy zespołowej.

Produkty 3nh

Jakość jest bardzo ważną częścią naszej firmy, a każdy instrument 3nh (ThreeNH) i TILO zostanie sprawdzony przez nasz dział kontroli jakości. Tylko przepustka QC, wszystkie instrumenty trafią do magazynu w celu wysyłki.

3nh

3nh przestrzega filozofii biznesowej „zorientowanie na ludzi, przede wszystkim na klienta, innowacje technologiczne, zrównoważony rozwój” w celu ciągłego zaspokajania potrzeb klientów, tworzenia wartości dla klientów oraz osiągnięcia sytuacji korzystnej dla wszystkich i wspólnego rozwoju.

Pojęcie usługi:

* Skoncentruj się na kolorze przez 20 lat, aby był lepszy.

* Uczciwość zdobywa świat.

* Ciągłe badania i innowacje rozwojowe dla doskonałości.

* Stale twórz wartość dla klientów.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
1998 Założenie Shenzhen TILO Technology Co., Ltd

1999-2011 Utworzenie centrum badawczo-rozwojowego 3nh, sukcesywnie opracowywane kolorymetry z serii NH / NR, spektrofotometry z serii NS, mierniki połysku z serii NHG / HG i tabela testów rozdzielczości serii NQ / NE.

2012-2016 Po 4 latach badań i rozwoju oraz inwestycji, firma Sine Image stworzyła różne karty testowe.

2017-2018 Wprowadzenie na rynek spektrofotometru kratowego serii YS30 / YS45, aby stać się międzynarodową spółką grupy.

2019 Uruchom spektrofotometr stacjonarny serii YS60 i cyfrowy miernik połysku serii YG.

2020 Wprowadzenie na rynek spektrodensytometru serii YD / bezdotykowego stacjonarnego spektrofotometru / oprogramowania do dopasowywania kolorów Pecolor.

Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : 3nh, TILO i Sineimage

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 10000-50000

Rok założenia : 1998

pc Export : 80% - 90%

Certifications:: CE, ISO 9001, ROHS, FCC, TUV, SCM

Original: Made-in-China

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Certyfikaty Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Certyfikaty