Dom

Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

Profil firmy
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd wyprodukował spektrofotometr serii YS, spektrofotometr NS serii i kolorymetr NH, NR, tabelę testową rozdzielczości ISO12233 i kabinę do oceny koloru.

ThreeNH to grupa, w tym cztery firmy w następujący sposób:

Shenzhen 3nh Technology Co., Ltd

Shenzhen Sine Image Technology Co., Ltd

Shenzhen Tilo Technology Co., Ltd
COLORCONTROLLER HK LIMITED

Od 1998 roku Tilo produkuje szafki do oceny koloru z małej fabryki. 3nh skupiamy się na kolorze i połysku przez 20 lat, a także uruchomiliśmy spektrofotometr serii YS, spektrofotometr NS serii i kolorymetr NH, NR, tabelę testową rozdzielczości ISO12233, rozwiązanie do testowania obrazu optycznego i specyficzne standardowe oświetlenie, które jest szeroko stosowane w plastiku, elektronice, farbie , atramentowe, tekstylne, odzieżowe, drukarskie i farbiarskie, spożywcze, medyczne, kosmetyczne, optyczne branże testujące obraz oraz dziedzina badań naukowych, szkoły i laboratorium. Nasze produkty są eksportowane na cały świat. Możemy zapewnić usługę dostosowywania, która została dobrze przyjęta przez klientów.

3nh aplikacja kolorymetrowa

3nh (ThreeNH) i TILO mają 8 linii produktowych do produkcji różnego rodzaju modeli Spektrofotometr, kolorymetr, miernik połysku, światło barwowe, wykres testu rozdzielczości z wysoką jakością i wysoką dokładnością.

Innowacje technologiczne są źródłem rozwoju 3nh (ThreeNH) i TILO. 3nh (ThreeNH) i TILO mają wysoko wykształcony zespół R & D dążący do doskonałości, zaawansowanej technologii i pracy zespołowej.

3 produkty

Jakość jest bardzo ważną częścią naszej firmy, a każdy instrument 3nh (ThreeNH) i TILO zostanie sprawdzony przez nasz dział QC. Tylko przepustka QC, wszystkie instrumenty trafią do magazynu do wysyłki.

3nh

3nh stosuje filozofię biznesową "zorientowaną na ludzi, na pierwszym miejscu klienta, innowacje technologiczne, zrównoważony rozwój", aby stale odpowiadać na potrzeby klientów, tworzyć wartość dla klientów i osiągnąć sytuację, w której wszyscy zyskują i wspólny rozwój.

Koncepcja usługi:

* Skoncentruj się na kolorze przez 20 lat, aby było lepiej.

* Uczciwość wygrywa świat.

* Ciągłe innowacje w zakresie badań i rozwoju dla doskonałości.

* Stale tworzyć wartość dla klientów.

Zobacz więcej O nas
nasza firma
1998 Założona Shenzhen TILO Technology Co., Ltd

1999- 2011 Założono 3-gie centrum badawczo-rozwojowe, kolejno opracowane kolorymetry serii NH / NR, spektrofotometry serii NS, mierniki połysku serii NHG / HG oraz tabelę testów rozdzielczości serii NQ / NE.

2012- 2016 Po 4 latach R & D i inwestycji, ustanowił Sine Image do produkcji różnych tabel testowych.

2017-2018 Uruchomienie spektrofotometru z siatki serii YS w kierunku międzynarodowej grupy kapitałowej.

Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.
1 2 3 4
Szczegóły firmy

Rynek Główny

Ameryka Północna

Ameryka Południowa

Zachodnia Europa

Wschodnia Europa

Azji wschodniej

Azja Południowo-Wschodnia

Bliski Wschód

Afryka

Oceania

Na calym swiecie

Rodzaj działalności

Producent

Dystrybutor / Hurtownik

Agent

Importer

Eksporter

Firma Handlowa

Sprzedawca

marki : 3nh i TILO i Sineimage

Ilość pracowników : 100~120

Coroczne wyprzedaże : 10000-50000

Rok założenia : 1998

pc Export : 80% - 90%

Certifications:: CE, ISO 9001, ROHS, FCC, TUV, SCM

Original: Made-in-China

certyfikaty

Nasze produkty przeszły wiele certyfikatów.

dobra jakość Spektrofotometr do pomiaru koloru na sprzedaż dobra jakość Spektrofotometr do pomiaru koloru na sprzedaż dobra jakość Spektrofotometr do pomiaru koloru na sprzedaż dobra jakość Spektrofotometr do pomiaru koloru na sprzedaż