Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

Nasza obietnica pozostaje
Daj opcje mobilności dla naszych potrzeb klienta w chce
  • Wideo
  • Obrazy
Szczegóły firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent, Dystrybutor / Hurtownik, Agent, Importer, Eksporter, Firma Handlowa, Sprzedawca
marki: 3nh, TILO i Sineimage
Ilość pracowników: 100~120
Coroczne wyprzedaże: 10000-50000
Rok założenia: 1998
pc Export: 80% - 90%
Certyfikaty:: CE, ISO 9001, ROHS, FCC, TUV, SCM
Oryginał: Wyprodukowano w Chinach
Wprowadzenie
Wizerunki 3nh, Tilo i Sine są zarejestrowanymi markami firmy.Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. (www.3nh.com) to krajowe przedsiębiorstwo high-tech.Jest to duże, markowe przedsiębiorstwo zintegrowane przez słynny znak towarowy „3nh” i „Tilo” w branży pomiaru koloru pod względem odpowiedniego czasu, właściwego miejsca i właściwych ludzi.Przedsiębiorstwo źródłowe firmy powstało w 1998 roku. Od dawna specjalizuje się w pracach badawczo-rozwojowych, produkcji, sprzedaży i serwisie w zakresie zarządzania kolorem.
 
3nh jest producentem na dużą skalę miernik różnicy koloróww Chinach.Główne serie produktów to:Spektrofotometr kratowy serii TS, Spektrofotometr kratowy serii YS (przenośny / stacjonarny), ręczny spektrofotometr serii NS, przenośny kolorymetr serii NH, ręczny kolorymetr serii NR;Marka Tilolekkie szafki posiada duże zaplecze badawczo-rozwojowe, produkcyjne i sprzedażowe, a jego produkcja i sprzedaż zawsze utrzymuje się przez długi czas w czołówce; Obraz sinusoidalny to jedna marka firmy oferująca wykresy testowe obrazu, oprogramowanie testowe i rozwiązania, w tym niezależne badania i rozwój oraz produkcję w wysokiej rozdzielczości Tabela testowa rozdzielczości iso12233oraz inne pełne serie kart testowych, standardowe źródła światła, oprogramowanie testowe i roztwory testowe itp. Sine Image posiada profesjonalne laboratorium do badań obrazu.Ponadto 3nh oferuje wiele krajowych innowacyjnych technologii połyskomierza z funkcją automatycznego przełączania wysokiego, średniego i niskiego połysku.Obejmuje ekonomiczną serię HG z dużym ekranem, serię NHG z dużym ekranem dotykowym z funkcją kalibracji błyszczącej tablicy, ekonomiczną cyfrową serię YG.
 
Firma jest również autoryzowanym przedstawicielem firm Philips i Sylvania.Wszystkie produkty są szeroko stosowane w plastikowej elektronice, farbach i tuszach, tekstyliach i farbiarstwie, papierze drukarskim, żywności, medycynie, kosmetykach, badaniach naukowych, szkołach, laboratoriach, optycznym testowaniu obrazu i innych dziedzinach.Firma zgromadziła wielu wysoce utalentowanych specjalistów w branży, złożyła wnioski o wiele innowacyjnych patentów i posiada podstawowe technologie oraz prawa własności intelektualnej do produktów 3nh, Tilo i Sine.

 

ThreeNH to grupa składająca się z czterech następujących firm:

 

Shenzhen 3nh Technology Co., Ltd.

Shenzhen Sine Image Technology Co., Ltd.

Shenzhen Tilo Technology Co., Ltd.
COLORCONTROLLER HK LIMITED

  

 

3nh (ThreeNH) i TILO mają 8 linii produktów do produkcji różnych rodzajów modeli Spektrofotometr, kolorymetr, miernik połysku, kolorowy podświetlacz, wykres testowy rozdzielczości o wysokiej jakości i wysokiej dokładności.

 

Innowacje technologiczne są źródłem rozwoju 3nh (ThreeNH) i TILO.3nh (ThreeNH) i TILO mają wysoko wykształcony zespół badawczo-rozwojowy dążący do perfekcji, zaawansowanej technologii i pracy zespołowej.

 

3nh products

 

Jakość jest bardzo ważną częścią naszej firmy, a każdy instrument 3nh (ThreeNH) i TILO zostanie sprawdzony przez nasz dział kontroli jakości.Tylko przejęcie kontroli jakości, wszystkie instrumenty trafią do magazynu w celu wysyłki.

 

3nh

 

Firma 3nh stosuje się do filozofii biznesowej „zorientowanej na ludzi, przede wszystkim na klienta, innowacji technologicznych, zrównoważonego rozwoju”, aby stale zaspokajać potrzeby klientów, tworzyć wartość dla klientów i osiągać korzystne dla obu stron sytuacje oraz wspólny rozwój.

 

Koncepcja usługi:

* Skoncentruj się na kolorze przez 20 lat, aby był lepszy.

* Uczciwość zdobywa świat.

* Ciągłe innowacje w zakresie badań i rozwoju na rzecz doskonałości.

* Nieustannie twórz wartość dla klientów.

Historia

1998 Założenie Shenzhen TILO Technology Co., Ltd.

1999-2011 Utworzenie centrum badawczo-rozwojowego 3nh, sukcesywnie opracowywano kolorymetry serii NH / NR, spektrofotometry serii NS, mierniki połysku serii NHG / HG i tabelę testową rozdzielczości serii NQ / NE.

2012-2016 Po 4 latach prac badawczo-rozwojowych i inwestycji założyliśmy firmę Sine Image w celu wyprodukowania różnych wykresów testowych.

2017-2018 Wprowadzenie spektrofotometru kratowego serii YS30 / YS45 i dążenie do bycia międzynarodową spółką grupy.

2019 Wprowadzenie na rynek spektrofotometru biurkowego serii YS60 i cyfrowego miernika połysku serii YG.

2020 Wprowadzenie spektrodensytometru serii YD / bezkontaktowego spektrofotometru biurkowego / oprogramowania do dopasowywania kolorów Pecolor.

Usługa

3nh & TILO Company Service

3nh oferuje roczną bezpłatną gwarancję, z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych i dożywotniej obsługi serwisowej.Ten produkt jest objęty gwarancją przez 12 miesięcy od daty zakupu.Klienci muszą przedstawić kartę gwarancyjną i ważny dowód zakupu.Gwarancja obejmuje tylko awarie spowodowane problemem z jakością.

3nh oferuje również usługę OEM i ODM w oparciu o MOQ 5 szt.

* Uwaga: 3nh zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji warunków gwarancji.

Nasz zespół

Zjednoczcie się jako jedność i pracujcie ciężko.Jedność jest przesłanką do sprostania wyzwaniu.Rozwój przedsiębiorstwa zależy nie tylko od jednej osoby czy kilku osób, ale także od wysiłku całego personelu,

Ponieważ produkty 3nh i TILO należą do produktów high-tech, więc część personelu produkcyjnego ma moce produkcyjne w tym samym czasie ma również zdolność badawczo-rozwojową, może zapobiec awariom w produkcji, jest to problem blokujący pierwsze przed ich przejściem na zewnątrz.

Zespół grupy 3nh zawsze dołącza do wielu wystaw, takich jak ChinaPlas, Textile, Ceramic, Printing Paper itp.