Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

  • Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. profil firmy
  • Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. profil firmy
Rynek Główny: Ameryka Północna, Ameryka Południowa, Zachodnia Europa, Wschodnia Europa, Azji wschodniej, Azja Południowo-Wschodnia, Bliski Wschód, Afryka, Oceania, Na calym swiecie
Rodzaj działalności: Producent
marki: 3nh, TILO i Sineimage
Ilość pracowników: 100~200
Coroczne wyprzedaże: 10000-50000
Rok założenia: 1998
pc Export: 80% - 90%

Wprowadzenie

3nh, Tilo i Sine image są zarejestrowanymi markami firmy.Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. (www.3nh.com) jest krajowym przedsiębiorstwem high-tech.Jest to duże przedsiębiorstwo marki zintegrowane przez słynny znak towarowy „3nh” i „Tilo” w branży pomiaru koloru pod względem właściwego czasu, właściwego miejsca i właściwych ludzi.Przedsiębiorstwo źródłowe firmy zostało założone w 1998 roku. Przez długi czas specjalizowało się w badaniach i rozwoju, produkcji, sprzedaży i serwisie w dziedzinie zarządzania kolorami.
 
3nh to producent spektrofotometrów na dużą skalęmiernik różnicy koloróww Chinach.Jej główne serie produktów to: spektrofotometr stołowy serii YS60,Spektrofotometr siatkowy serii TS, spektrofotometr z siatką serii YS (przenośny/stacjonarny), ręczny spektrofotometr serii NS, przenośny kolorymetr serii NH, ręczny kolorymetr serii NR, kolorymetr z czytnikiem kolorów serii CR i miernik zamglenia serii YH, a także miernik połysku serii YG i NHG/HG ;Marka Tiloszafki oświetlenioweposiada dużą bazę badawczo-rozwojową, produkcyjną i handlową, a jej produkcja i sprzedaż jest zawsze w czołówce od dłuższego czasu;Obraz sinusoidalnyjest jedną z marek firmy, która oferuje wykresy do testów obrazu, oprogramowanie testowe i rozwiązania, w tym niezależne badania i rozwój oraz produkcję w wysokiej rozdzielczościwykres testowy rozdzielczości iso12233i inne pełne serie wykresów testowych, standardowe źródła światła, oprogramowanie testowe i rozwiązania testowe itp. Sine Image posiada profesjonalne laboratorium testowe obrazu.A 3nh ma również wiele krajowych innowacyjnych technologii dla miernika połysku, z funkcją automatycznego przełączania wysokiego, średniego i niskiego połysku.Obejmuje duży ekran ekonomiczny serii HG, duży ekran dotykowy serii NHG z funkcją kalibracji błyszczącej płyty, ekonomiczną serię cyfrową YG.
 
Firma jest również autoryzowanym przedstawicielem Philipsa i Sylvanii.Wszystkie produkty są szeroko stosowane w elektronice z tworzyw sztucznych, farbach i tuszach, tekstyliach i farbiarstwie, papierze drukarskim, żywności, medycynie, kosmetykach, badaniach naukowych, szkołach, laboratoriach, optycznych testach obrazu i innych dziedzinach.Firma zgromadziła dużą liczbę wysoce utalentowanych profesjonalistów w branży, złożyła wnioski o wiele innowacyjnych patentów i posiada podstawową technologię oraz prawa własności intelektualnej do produktów wizerunkowych 3nh, Tilo i Sine.

 

ThreeNH to grupa składająca się z czterech firm:

 

Shenzhen 3nh Technology Co., Ltd

Shenzhen Sine Image Technology Co., Ltd

Shenzhen Tilo Technology Co., Ltd
KONTROLER KOLORÓW HK LIMITED

 


Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. profil firmy 0


 

 

3nh (ThreeNH) i TILO mają 8 linii produktów do produkcji różnego rodzaju modeli Spektrofotometr, kolorymetr, miernik połysku, kolorowa kaseta świetlna, wykres testu rozdzielczości o wysokiej jakości i wysokiej dokładności.

 

Innowacje technologiczne są źródłem rozwoju 3nh (ThreeNH) i TILO.3nh (ThreeNH) i TILO mają wysoko wykształcony zespół badawczo-rozwojowy dążący do perfekcji, zaawansowanej technologii i pracy zespołowej.

 

3nh products

 

Jakość jest bardzo ważną częścią naszej firmy, a każdy instrument 3nh (ThreeNH) i TILO zostanie sprawdzony przez nasz dział kontroli jakości.Tylko QC pass, wszystkie instrumenty trafią do magazynu w celu wysyłki.

 

3nh

 

3nh przestrzega filozofii biznesowej „zorientowanej na ludzi, najpierw klienta, innowacji technologicznych, zrównoważonego rozwoju”, aby stale zaspokajać zapotrzebowanie klientów, tworzyć wartość dla klientów oraz osiągać sytuację, w której wszyscy wygrywają, oraz wspólny rozwój.

 

Koncepcja usługi:

* Skoncentruj się na kolorze przez 20 lat, aby był lepszy.

* Uczciwość wygrywa świat.

* Ciągłe badania i rozwój innowacji w celu osiągnięcia doskonałości.

* Nieustannie twórz wartość dla klientów.

Historia

1998 Założenie Shenzhen TILO Technology Co., Ltd.

1999-2011 Utworzenie centrum badawczo-rozwojowego 3nh, sukcesywnie opracowywano kolorymetry serii NH / NR, spektrofotometry serii NS, mierniki połysku serii NHG / HG i tabelę testową rozdzielczości serii NQ / NE.

2012-2016 Po 4 latach prac badawczo-rozwojowych i inwestycji założyliśmy firmę Sine Image w celu wyprodukowania różnych wykresów testowych.

2017-2018 Wprowadzenie spektrofotometru kratowego serii YS30 / YS45 i dążenie do bycia międzynarodową spółką grupy.

2019 Wprowadzenie na rynek spektrofotometru biurkowego serii YS60 i cyfrowego miernika połysku serii YG.

2020 Wprowadzenie spektrodensytometru serii YD / bezkontaktowego spektrofotometru biurkowego / oprogramowania do dopasowywania kolorów Pecolor.

Usługa

3nh & TILO Company Service

3nh oferuje roczną bezpłatną gwarancję, z wyjątkiem materiałów eksploatacyjnych i dożywotniej obsługi serwisowej.Ten produkt jest objęty gwarancją przez 12 miesięcy od daty zakupu.Klienci muszą przedstawić kartę gwarancyjną i ważny dowód zakupu.Gwarancja obejmuje tylko awarie spowodowane problemem z jakością.

3nh oferuje również usługę OEM i ODM w oparciu o MOQ 5 szt.

* Uwaga: 3nh zastrzega sobie prawo do ostatecznej interpretacji warunków gwarancji.

Nasz zespół

Zjednoczcie się jako jedność i pracujcie ciężko.Jedność jest przesłanką do sprostania wyzwaniu.Rozwój przedsiębiorstwa zależy nie tylko od jednej osoby czy kilku osób, ale także od wysiłku całego personelu,

Ponieważ produkty 3nh i TILO należą do produktów high-tech, więc część personelu produkcyjnego ma moce produkcyjne w tym samym czasie ma również zdolność badawczo-rozwojową, może zapobiec awariom w produkcji, jest to problem blokujący pierwsze przed ich przejściem na zewnątrz.

Zespół grupy 3nh zawsze dołącza do wielu wystaw, takich jak ChinaPlas, Textile, Ceramic, Printing Paper itp.

Zostaw wiadomość