Linia produkcyjna

3nh (ThreeNH) i TILO mają 8 linii produktów do produkcji różnego rodzaju modeli kolorymetrów, spektrofotometrów, mierników połysku, kolorowych lampek i kart testowych o wysokiej jakości i wysokiej dokładności.


Posiadamy dwie fabryki w Shenzhen i Dongguan City, a także biura w Pekinie, Szanghaju i Suzhou.

Każdy instrument jest ściśle sprawdzany przez nasz dział kontroli jakości i wszystkie są z pozytywnym wynikiem kontroli jakości, a my mamy raport wewnętrzny i kartę gwarancyjną, aby zapewnić jakość.

Przed wysyłką nasz zespół sprzedaży potwierdzi szczegóły z klientami, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Wspieramy wszystkich klientów i agentów naszą najlepszą obsługą i jakością.

Zapraszamy do zamawiania towarów od 3nh.

OEM / ODM

Światowy rynek motoryzacyjny w coraz większym stopniu zależy od delikatnej równowagi globalnych sieci dostaw części OEM i części zamiennych. Aby spełnić wymagania konsumentów, produkty muszą wykazywać spójną harmonię kolorów. Wymaga to dokładnej technologii pomiaru między lokalizacjami i w miejscach montażu. 3nh dostarcza oprzyrządowanie do weryfikacji zarządzania kolorami i zapewnienia jakości, a także oprogramowanie, które pozwala producentom tworzyć odczyty w czasie rzeczywistym, które przyspieszają przetwarzanie.

1. Witamy OEM i ODM!

2. Elastyczna polityka dla dystrybutorów.

3. Profesjonalny i silny zespół badawczo-rozwojowy

4. Technologie patentowe

5. Przyjmij małe zamówienie

6. Szybka dostawa

7. Profesjonalna szybka reakcja

R & D

Firma Shenzhen 3nh (Threenh) Technology Co., Ltd. jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości produktów i rozwiązań do pomiaru i zarządzania kolorami. Innowacje technologiczne są źródłem rozwoju przez 3 godziny. 3nh ma wysoko wykształcony zespół badawczo-rozwojowy, który dąży do perfekcji, zaawansowanej technologii i pracy zespołowej. 3nh zawsze nalega na innowacje technologiczne, niezależne badania i rozwój. A teraz 3nh ma wiele technologii patentowych, takich jak:

Rozszerzona apertura pomiarowa
Kamera do lokalizacji
Ścieżka optyczna do lokalizacji

Automatyczna kalibracja bieli

Auto Switch SCE / SCE

Zostaw wiadomość