Dom

Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
dobra jakość Spektrofotometr do pomiaru koloru na sprzedaż
dobra jakość Spektrofotometr do pomiaru koloru na sprzedaż
Opinie klientów
Produkt i usługa była doskonała. doszło do kolumbii bez wielu problemów (tylko problemy aduana) .. dostawca w 100% uznany

—— Eider Granada

Wszystko zostało dostarczone w idealnym stanie. Po montażu potwierdziłem działanie. Dziękuję za ten produkt.

—— Josiah Hall

Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami, a produkt dotarł w dobrym stanie. 3NH jest dobrym dostawcą i zdecydowanie skorzystam z nich w przyszłości.

—— Mihai Paunescu

T60 (5) kolor Light Box - 600 mm -5 lights Wydaje się, że to samo, co obraz

—— Penney Ubieta

dobre osiągi i niedługo kupię kolejną.

—— Stuart Serchuk

Medidor de brillo es hermoso

—— Mauritius Telecom

Dostałem modelowy połyskomierz HG60. dobrze jest przetestować połysk naszego produktu metalowego po malowaniu proszkowym. wielkie dzięki

—— Cliff Lai

Skrzynka rozdzielcza skrzyni biegów Standard Color Viewer, typ: HC5100 / HC3100 Dostałam tę kasetę świetlną i działała bardzo dobrze jak kaseta DNP. Użyję go często do naszych przejrzystych wykresów testowych.

—— Klaus Kohl

Dzień dobry ^^ Dziękuję za twój produkt. Dziękuję za przesłanie mi dobrego produktu. Miłego dnia dziś.

—— Kim Hee-jung

Otrzymaliśmy maszynę w dobrym stanie. (NR110, T60 (4))

—— Woot Usanachitt

Spektrofotometr 2-sprzętowy NS810 i świetlówka T60 + działają dobrze. Skontaktuję się z Tobą, gdy będę potrzebować pomocy.

—— Patrick Unifine

Dziękujemy za wiadomość e-mail i doskonałą usługę zapewnianą przez model NR145 COLORIMETER. Wszystko działa dobrze, jak się spodziewano. Na razie nie potrzebujemy miernika połysku. Ale będę o tym pamiętać podczas przyszłych eksperymentów i polecić innym kolegom.

—— Kristof Holsteens

cześć Melorae działa dobrze. dziękuję ci, Chia

—— Chia

Mamy spektrometr YS3060 i działa dobrze

—— Ruslanas Fadiuškinas

Próbujemy kolorymetru NR110, a wyniki są w tej chwili tak dobre. Teraz szukamy innego kolorymetru metodą 45º. Chcielibyśmy, aby ten kolorymetr był przenośny i tak kompletny, jak to możliwe, ponieważ będzie przeznaczony do prób laboratoryjnych.

—— Judith Sánchez

Hi Melorae Pewnie, wszystko jest w porządku, przygotowujemy dobre środowisko testowe do produkcji, aby sprawdzić jakość zmontowanych produktów. Wykres ma fundamentalne znaczenie!

—— Max Massimiliano Marchionni

Wygląda dobrze, dziękuję

—— Duane Eigbrett

Kierownik sprzedaży - Melorae Huang był bardzo elastyczny i przychylny. Jestem bardzo zadowolona z udzielonego przez nią wsparcia. Jak dotąd spektrofotometr ns800 wydaje się działać dobrze w przypadku pomiaru koloru skóry. Oprogramowanie umożliwiające komunikację przyrządu z komputerem może być znacznie lepsze, a instrukcja może być bardziej szczegółowa.

—— Carlos Tekax

Jestem bardzo zadowolony z produktu połyskomierz NHG268 i dostawy. Dostałem to w niecały tydzień. Działa tak, jak powinien i wydaje się wysokiej jakości. Polecam ❤️

—— Ariman Omar

Cześć, żeby Cię poinformować. Mamy light box! :) Dziękuję Ci!

—— Nyla Burgos

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  3nh (ThreeNH) i TILO mają 8 linii produktowych do produkcji różnego rodzaju modeli kolorymetrowych, spektrofotometru, mierników połysku, kolorowych pudełek świetlnych i testowych z wysoką jakością i wysoką dokładnością.

  Mamy dwie fabryki zlokalizowane w Shenzhen i Dongguan City, a także biura w Pekinie, Szanghaju i Suzhou.

  Każdy przyrząd jest dokładnie sprawdzany przez nasz dział kontroli jakości i wszystkie są zgodne z QC, a my mamy wewnętrzny raport i kartę gwarancyjną, aby zapewnić jakość.

  Przed wysyłką nasz zespół sprzedaży potwierdzi dane klientów, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Wspieramy wszystkich klientów i agentów dzięki naszej najlepszej obsłudze i jakości.

  Zapraszamy do zamawiania towarów od 3nh.

 • OEM / ODM
  Światowy rynek motoryzacyjny w coraz większym stopniu zależy od delikatnej równowagi światowych sieci dostaw zarówno dla części OEM, jak i części zamiennych. Aby sprostać wymaganiom konsumentów, produkty muszą charakteryzować się jednolitą harmonią kolorów. Wymaga to dokładnej technologii pomiarowej między lokalizacjami i na miejscach montażu. 3nh dostarcza oprzyrządowanie do weryfikacji zarządzania kolorami i zapewnienia jakości, a także oprogramowanie umożliwiające producentom tworzenie odczyty w czasie rzeczywistym, które przyspieszają przetwarzanie.

  1. Witamy OEM i ODM!

  2. Elastyczna polityka dla dystrybutorów.

  3. Profesjonalny i silny zespół R & D

  4. Technologie patentowe

  5. Zaakceptuj małe zamówienie

  6. Szybka dostawa

  7. Profesjonalna szybka reakcja

 • R & D
  Shenzhen 3nh (Threenh) Technology Co., Ltd. jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości produktów i rozwiązań do pomiaru i zarządzania kolorami. Innowacje technologiczne są źródłem trzeciego rozwoju. 3nh ma wysoko wykształcony zespół R & D dążący do doskonałości, zaawansowanej technologii i pracy zespołowej. 3nh zawsze nalegaj na innowacje technologiczne, niezależne badania i rozwój. A teraz 3nh ma wiele technologii patentowych w następujący sposób:

  Rozszerzona przysłona pomiarowa
  Aparat do lokalizacji
  Optyczna ścieżka do lokalizacji

  Automatyczna biała kalibracja

  Auto Switch SCE / SCE

Szczegóły kontaktu
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Melorae

Tel: 86-755-2719-8826

Faks: 86-755-2719-0609

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)