Dom

Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Wycieczka po fabryce

Orzecznictwo
Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Chiny Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd. Certyfikaty
Opinie klientów
Produkt i usługa była doskonała. dotarł do Kolumbii bez wielu problemów (tylko problemy z aduaną) .. dostawca w 100% polecony

—— Eider Granada

Wszystko zostało dostarczone w idealnym stanie. Po montażu potwierdziłem operację. Dziękujemy za ten produkt.

—— Josiah Hall

Wszystko poszło zgodnie z oczekiwaniami, a produkt dotarł w dobrym stanie. 3NH jest dobrym dostawcą i na pewno będę z nich korzystać w przyszłości.

—— Mihai Paunescu

Kolor światła T60 (5) - 600 mm -5 świateł Wygląda tak samo jak na zdjęciu

—— Penney Ubieta

dobre wyniki i wkrótce kupię kolejny.

—— Stuart Serchuk

Medidor de brillo es hermoso

—— Mauritius Telecom

Mam miernik połysku modelu HG60. dobrze jest przetestować połysk na naszym produkcie metalowym po lakierowaniu proszkowym. wielkie dzięki

—— Cliff Lai

Standardowa skrzynka transmisyjna Color Viewer, typ: HC5100 / HC3100 Mam tę skrzynkę świetlną i działała bardzo dobrze jak skrzynka świetlna DNP. Często używam go do tworzenia przejrzystych wykresów testowych.

—— Klaus Kohl

Dzień dobry ^^ Dziękuję za twój produkt. Dziękujemy za przesłanie mi dobrego produktu. Miłego dnia.

—— Kim Hee-jung

Otrzymaliśmy maszynę w dobrym stanie. (NR110, T60 (4))

—— Woot Usanachitt

Spektrofotometr NS810 z 2 urządzeniami i lightbox T60 + działają dobrze. Skontaktuję się z Tobą, gdy będę potrzebować pomocy.

—— Patrick Unifine

Dziękujemy za wiadomość e-mail i doskonałą obsługę świadczoną dla modelu NR145 COLORIMETER. Wszystko działa dobrze, zgodnie z oczekiwaniami. Na razie nie potrzebujemy miernika połysku. Ale będę o tym pamiętać podczas przyszłych eksperymentów i polecam innym kolegom.

—— Kristof Holsteens

cześć Melorae, działa dobrze. dziękuję pozdrawiam Chia

—— Chia

Mamy spektrometr YS3060 i działa dobrze

—— Ruslanas Fadiuškinas

Próbujemy kolorymetru NR110, a wyniki są w tej chwili bardzo dobre. Teraz szukamy innego kolorymetru z metodą 45º. Chcielibyśmy, aby ten kolorymetr był przenośny i jak najbardziej kompletny, ponieważ będzie przeznaczony do prób laboratoryjnych.

—— Judith Sánchez

Cześć Melorae Pewnie, wszystko jest w porządku, przygotowujemy dobre środowisko testowe do produkcji, aby sprawdzić jakość zmontowanych produktów. Tabela jest fundamentalna!

—— Max Massimiliano Marchionni

Wygląda dobrze, dziękuję

—— Duane Eigbrett

Kierownik sprzedaży - Melorae Huang był bardzo elastyczny i przychylny. Jestem bardzo zadowolona z udzielonego przez nią wsparcia. Jak dotąd spektrofotometr ns800 działa dobrze w przypadku pomiaru koloru skóry. Oprogramowanie umożliwiające komunikację przyrządu z komputerem może być znacznie lepsze, a instrukcja może być bardziej szczegółowa.

—— Carlos Tekax

Jestem bardzo zadowolony z produktu połyskomierz NHG268 i dostawy. Dostałem to w niecały tydzień. Działa tak, jak powinien i wydaje się wysokiej jakości. Polecam ❤️

—— Ariman Omar

Cześć, żeby Cię poinformować. Mamy light box! :) Dziękuję Ci!

—— Nyla Burgos

Miłego dnia :) Szanowna Pani Melorae, nauczyliśmy się ustalać wartości L * A * B i CMYK. Aktywnie używamy spektrodensytometru, to urządzenie bardzo nam pomaga w naszej pracy. Ale mamy pytanie.

—— Anastazja

Cześć, pani Melorae Huang, mamy już spektrofotometr. Wciąż jest w pudełku, ponieważ nasz rząd podjął decyzję o zawieszeniu nieistotnych działań z powodu nowego koronawirusa, aby zapobiec rozprzestrzenianiu się choroby, między innymi środkami. Będziemy zamknięci do 31 marca. Gdy tylko przetestujemy, poinformujemy Cię.

—— Melvin

Droga Melorae, dobrze przyjęta. Dziękuję Ci! Z pozdrowieniami, Eva

—— EVA

Drogi Meloare,

—— Joel

Dawno już od naszego przesłania lasów.

—— Mihai

Kolorymetr NH310 działa dobrze.

—— Ivan Khor (Mr.)

Wielkie dzięki za troskę, pracuję przyjemnie z waszym NHG268 Znowu,

—— RS Surakit

Im Online Czat teraz
 • Linia produkcyjna
  3nh (ThreeNH) i TILO mają 8 linii produktów do produkcji różnego rodzaju modeli kolorymetrów, spektrofotometrów, mierników połysku, kolorowych lampek i kart testowych o wysokiej jakości i wysokiej dokładności.


  Posiadamy dwie fabryki w Shenzhen i Dongguan City, a także biura w Pekinie, Szanghaju i Suzhou.

  Każdy instrument jest ściśle sprawdzany przez nasz dział kontroli jakości i wszystkie są z pozytywnym wynikiem kontroli jakości, a my mamy raport wewnętrzny i kartę gwarancyjną, aby zapewnić jakość.

  Przed wysyłką nasz zespół sprzedaży potwierdzi szczegóły z klientami, aby upewnić się, że wszystko jest w porządku. Wspieramy wszystkich klientów i agentów naszą najlepszą obsługą i jakością.

  Zapraszamy do zamawiania towarów od 3nh.

 • OEM / ODM
  Światowy rynek motoryzacyjny w coraz większym stopniu zależy od delikatnej równowagi globalnych sieci dostaw części OEM i części zamiennych. Aby spełnić wymagania konsumentów, produkty muszą wykazywać spójną harmonię kolorów. Wymaga to dokładnej technologii pomiaru między lokalizacjami i w miejscach montażu. 3nh dostarcza oprzyrządowanie do weryfikacji zarządzania kolorami i zapewnienia jakości, a także oprogramowanie, które pozwala producentom tworzyć odczyty w czasie rzeczywistym, które przyspieszają przetwarzanie.

  1. Witamy OEM i ODM!

  2. Elastyczna polityka dla dystrybutorów.

  3. Profesjonalny i silny zespół badawczo-rozwojowy

  4. Technologie patentowe

  5. Przyjmij małe zamówienie

  6. Szybka dostawa

  7. Profesjonalna szybka reakcja

 • R & D
  Firma Shenzhen 3nh (Threenh) Technology Co., Ltd. jest zaangażowana w dostarczanie wysokiej jakości produktów i rozwiązań do pomiaru i zarządzania kolorami. Innowacje technologiczne są źródłem rozwoju przez 3 godziny. 3nh ma wysoko wykształcony zespół badawczo-rozwojowy, który dąży do perfekcji, zaawansowanej technologii i pracy zespołowej. 3nh zawsze nalega na innowacje technologiczne, niezależne badania i rozwój. A teraz 3nh ma wiele technologii patentowych, takich jak:

  Rozszerzona apertura pomiarowa
  Kamera do lokalizacji
  Ścieżka optyczna do lokalizacji

  Automatyczna kalibracja bieli

  Auto Switch SCE / SCE

Szczegóły kontaktu
Shenzhen ThreeNH Technology Co., Ltd.

Osoba kontaktowa: Mrs. Melorae

Tel: 13925280965

Faks: 86-755-2719-0609

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas (0 / 3000)